O nás

Sme 10-clenná rodina a nájdete nás v Abelande každú sobotu okrem letných prázdnin a zimy. Sme tu pre Vás a radi s vami a ak nieco nebude perfektné, tak prepácte,nie sme profíci, sme len rodina ktorá má vela nápadov.... a úžasných detí...

Igor-tata a hlava Abelandu.
Nájdete ho všade.


Andrejka-mama týchto všetkých a srdce Abelandu. Nájdete ju pri kuchyni, alebo ako chová a cvičí našich moskovských strážnych psov.

Slávka-28 rokov, umelkyňa Abelandu, nájdete ju vo sv.Jure pri našich dvoch vnučkách Johanke a Amálke, alebo u nás na svojej kobylke Epone.

Miško-28 rokov, náš prvý zať, nájdete ho za kopcom vo svojej vinici, alebo pivnici vo sv. Jure - Vinárstvo Bažalík.

Johanka-3 roky, prvá vnučka Abelandu.Amálka-pol roka, druhá vnučka Abelandu.Miki-26 rokov, koníčkarka a prvá inžinierka krmovinárka Abelandu, nájdete ju, ako láme rekordy vo varení halušiek prípadne ako riadi nejakú svadbu.

Šimon-24 rokov, kováč Abelandu, nájdete ho niekde na strome so svojou čerstvou manželkou Klárou, ako stavia náš prvý stromodom, alebo občas v kováčskej dielni.

Klára-mladým nevestám sa roky nepíšu, prvá bábkoherečka Abelandu. Nájdete ju niekde v lese, alebo ako zachraňuje nejaké naše zranené zvieratko.

Tomi-21 rokov, zahradník, bylinkár a hrnčiar Abelandu, nájdete ho v kolibe, lebo zdedil čajovňu po Slávke a tu chystá bylinky, čajíky, kávičky a domáce limonády.

Luki-16 rokov, rybár a lukostrelec Abelandu, nájdete ho vždy bosého a usmiateho v nejakej bačorine alebo rybníku alebo strelnici Abelandu.

Eliška-14 rokov, koníčkarka a nastupujúca druhá umelkyňa Abelandu, nájdete ju, ako vodí vaše deti na Mucovi a ako pomáha v kolibe.


Tamarka-11 rokov, jemná dušička a prvá speváčka Abelandu, uvidite ju, ako si niekde šťastná pospevuje.
Matúško-9 rokov, najmladší člen našej rodiny Abelových, nájdete ho všade, kde je tata.

Rado a Lea - naši komunitní kamaráti pobývajúci v Abelande s tu narodenou malou Alickou. Nájdete ich všade, no najmä pri pasení a dojení kráv, pečení chleba, výrobe cestovín, pri mletí múky v mlyne a hlavne v bufete.

Lubko-56 rokov, prvý a najstarší kovboj Abelandu, nájdete ho v klobúku s cigaretou a psíkami niekde pri zvieratkách.